שאלות נפוצות

התחברות והרשמה למערכת

למה אני לא מצליח להתחבר?
ישנן כמה סיבות אשר יכולות להיות התשובה לבעיה. ראשית, בדוק ששם המשתמש והסיסמה שהזנת הם אכן נכונים. אם בדקת והם נכונים, צור קשר עם מנהל המערכת וברר אם אינך חסום מגישה למערכת. אפשרות נוספת היא שמנהל המערכת אחראי לבעיה והתקלה היא במערכת ולא בפרטייך, והמנהלים מסדרים אותה.
חזור למעלה

מדוע אני צריך להרשם בכלל?
אינך חייב, זה תלוי במנהלי המערכת והרשאותיהם בפורום, יתכן ותהייה חייב להרשם בכדי לשלוח הודעות בפורום. בכל מקרה; הרישום יתן לך גישה לכלים אשר יעזרו וישפרו לך את חווית הגלישה בפורום דבר אשר לא תקבל כאורח, כלים כמו רישום ומעקב אחר נושאים, סמל אישי, חתימה, עריכת פרופיל משתמש ועוד. הרישום הינו לוקח דקות ספורות בלבד, כך שכדאי לך להרשם.
חזור למעלה

מדוע אני מתנתק באופן אוטומטי?
אם לא תסמן את חבר אותי באופן אוטומטי בכל כניסה שהיא תיבה הנמצאת מתחת לשדות ההתחברות, המערכת תחבר אותך רק כאשר תזין כל פעם את הפרטים מחדש. כלי זה מגן על המשתמש שלך משימוש על ידי אדם אחר. בכדי להישאר מחובר, סמן את התיבה לפני ההתחברות. פעולה זו לא מומלצת כאשר אתה מחובר לפורום ברשת מחשבים, כדוגמא בסיפריות, קפה אינטרנט, מחשבי מעבדות באוניברסיטה, וכדומה. אם אינך רואה את התיבה, כנראה ומנהל המערכת ביטל את אפשרות זו.
חזור למעלה

איך אני מונע משם המשתמש שלי מלהופיע ברשימת המשתמשים המחוברים?
בעזרת לוח הבקרה למשתמש, תחת הכותרת “אפשרויות מערכת”,אתה תמצא אפשרות הסתר את מצבי כמחובר. הפעל אפשרות זו כןורק מנהלי המערכת, מנהלי פורומים ואתה עצמך תיהיו אלה שיראו אותך מחובר. אתה תספר כמשתמש מוסתר.
חזור למעלה

איבדתי את הסיסמה שלי!
אל תלחץ! כאשר אינך זוכר את הסיסמה, בקלות תוכל לאפסה. בקר בעמוד ההתחברות ולחץ שחכתי סיסמה. עקוב אחר ההוראות ותוכל להתחבר שוב בקרוב.
חזור למעלה

נרשמתי אבל אני לא מצליח להתחבר!
ראשית, בדוק את שם המשתמש והסיסמה שהזנת. אם הם נכונים, אז כנראה ואת מהדברים הבאים קרה. אם מערכת ה COPPA פועלת במערכת ובהרשמה סימנת שאתה מתחת לגיל 13, תצטרך לעקוב אחר ההוראות שתקבל. בחלק ממערכות הפורומים דורשים את הפעלת החשבון, על ידי דואר אלקטרוני או מנהל המערכת; מידע זה מוצג במהלך ההרשמה. אם האישור להרשמה נשלח לדואר האלקטרוני, עקוב אחר ההוראות. אם לא קיבלת הודעה לדואר האלקטרוני, כנראה ונתת כתובת דואר אלקטרוני שגויה או שמערכת הדואר האלקטרוני העבירה את הודעת האישור בסינון הספאם. אם אתה בטוח שהפרטים שהזנת נכונים ודואר האלקטרוני אכן נכונה, צור קשר עם מנהל המערכת.
חזור למעלה

נרשמתי בעבר אבל אני לא מצליח להתחבר יותר?!
קיימת אפשרות שמנהל ראשי כיבה או מחק את חשבונך מסיבה כלשהי. בנוסף, פורומים רבים מוחקים משתמשים אשר לא פירסמו הודעות זמן רב כדי לצמצם בגודל של בסיס הנתונים. אם זה קרה, נסה להרשם שוב ולהיות יותר פעיל בדיונים.
חזור למעלה

מהו COPPA?
COPPA, או החוק לפרטיות והגנה המקוונת של הילד של 1998, הוא חוק בארצות הברית הדורש מאתרים ברשת אשר יכולים לאסוף מידע מקטינים מתחת לגיל 13 לדרוש הסכמה מההורים בכתב או כל שיטה אחרת של אישור מאפוטרופוס חוקי, המאפשר את איסוף פרטי הזיהוי האישיים מקטין מתחת לגיל 14 13. אם אינך בטוח אם חוק זה חל לגביך בתור מישהו המנסה להרשם או לאתר אשר אליו אתה מנסה להרשם, צור קשר עם יועץ חוקי להתיעצות. שים לב שקבוצת phpBB אינה יכולה לספק יעוץ חוקי ואינה נקודה ליצירת קשר לענייני חוק מכל סוג, ובפרט הרשום להלן.
חזור למעלה